Vstup do novej sezóny – nová identita

Vstup do novej sezóny – nová identita
15. septembra 2017 Roman Šipoš

 

Do novej sezóny vstupujeme s novou identitou. Stále sme to my, baby, ktoré minulý rok tvrdo vybojovali postup do extraligy. Chceme sa Vám však prihovoriť a bojovať o Vašu priazeň. Budete nás vídať často, z čoho máme radosť. Budete o nás počuť, pretože herne sa chystáme nadviazať na úspešnú sezónu. Budete nás povzbudzovať, lebo to nás ženie vpred.

V minulej sezóne sme prekvapili aj cyklamenovými dresmi. Dnes cyklamenová dopĺňa elegantnú a súčasne agresívnu bielo-čiernu. V tejto sezóne berieme cyklamenovú ako jeden zo symbolov BK97 STOVA. Zmenili sme farbu loga, aby túto zmenu lepšie reflektovalo. Chceme do sveta farbou vykričať, že v extralige nebudeme do počtu. Prídte nás podporiť, kúpte si permanentku a na zápas si oblečte fanúšikovské tričká. Vedzte, že peniaze investované do nás, budú dobre vynaložené peniaze a vy uvidíte kvalitný a atraktívny volejbal.

 

Určite ste nás zahliadli aj v meste. Chceme sa Vám priblížiť ako hráčky a ukázať Vám, čo všetko v nás je. Verte, že to nie sú len pekné tváre – aj keď tento fakt veľmi pomáha. Herne budeme nekompromisné a húževnaté.

Podporte nás online na facebookovej stránke @bk97stova.sk a rovnako nás sledujte na instagrame #bk97stova. Zdieľajte s nami Vaše fotografie a zážitky z volejbalu, ale aj života popri ňom. Nebuďme si cudzí a budujme si spoločný vzťah. 🙂

Veríme, že Vás nová identita oslovila a máte z nej rovnakú radosť ako my. A ešte raz, tešíme sa Vašu podporu.